ShowBiz

41-vjeçarja Heidi Klum pozon ‘topless’ – FOTO

Ajo mund të mos jetë më engjëlli i ‘Victoria’s Secret’, por Heidi Klum ka ende atë që duhet për të pozuar me të brendshme. Bukuroshja gjermane ka pozuar topless për linjën e të brendshmeve ‘HK Intimates’ dhe duke e gjykuar nga fotot, 41 vjeçarja, nënë e katër fëmijëve nuk ka asgjë më pak nga modelet […]


Flori dhe Argjentina “prekin” fansat me baladën “Ku isha unë” – VIDEO

Këngëtarin më të kërkuar të momentit, Flori Mumajesin dhe Argjentina Ramosajn i ka bashkuar kënga “Ku isha unë”. Kënga është hedhur edhe në YouTube pas suksesit që pati fillimisht në transemetim në televizion. Ajo është bërë hit që në ditët e para të lançimit, duke prekur shijet estetike apo edhe aktualitetin e shumë fansave e […]


Hollywood përplot sekrete, intriga dhe gënjeshtra

Hollivudi është përplot sekrete, intriga dhe gënjeshtra të pabesueshme, por falë invadimit të medieve, ato zakonisht nuk mbesin gjatë të fshehura. Pa marrë parasysh se a bëhet fjalë për lidhje dashurie apo detaje ofenduese nga e kaluara të cilat të gjithë mundohen t’i fshehin, ato gjithmonë në fund zbulohen. Këto figura të famshme janë kapur […]


Arta Bajrami përkrah Bleonën

Pas shumë reagimeve për (zh)veshjen e Bleona Qerretit në American Music Awards, më në fund ka dalë dikush që e përkrah atë. Këngëtarja kosovare Arta Bajrami, publikisht i ka dalë krah Bleonës, duke i “qortuar” kolegët e tjerë, të cilët sipas saj e kanë linçuar Bleonën. Ky është postimi i plotë i Artës në Facebook: […]


Yjet pa të brendshme – FOTO

Disa personazhe të famshme nuk e kanë aspak problem të dalin “lirshëm” në publik. Nga Jennifer Lawrence tek Reese Witherspoon, shumë yje kanë zgjedhur të shfaqen në tapetin e kuq dhe jo vetëm, pa të brendshme. Ja disa prej tyre:


Për këto yje koha është ndalur – FOTO

Sofia Vergara! Kush do të thoshte se ajo tashmë ka mbushur 42 vjet? Kush do të thoshte se ajo ka një djalë 22 vjeç? Edhe pse tashmë kanë përqafuar dekadën e katërt, por edhe të pestën e jetës, këto bukuroshe ende duken shkëlqyeshëm. Thjesht, duket se për to koha ka ndaluar. Sofia Vergara! Kush do […]


Lady Gaga zbulon: Më përdhunoi një producent, kur isha 19 vjeçe – VIDEO

Rruga drejt famës nuk ka qenë fushë me lule për Lady Gaga dhe këtë këngëtarja e konfirmoi në një intervistë radiofonike në Shtetet e Bashkuara ku pranoi për herë të parë se është përdhunuar kur ishte 19 vjeç. Këngëtarja u pyet mbi vargjet e këngës së sa të re, “Swine”. Drejtuesi i tha se vargjet […]


“Gangnam Style” thyen limitin e parashikuar nga YouTube – VIDEO

Fillimisht menduan se nëse arrin një milionë shikime në YouTube do të jetë sukses, por arriti të thyejë rekordin si videoja më e shikuar duke kaluar shifrën e 800 mijë shikimeve. Por tash, shifra e shikimit të videoklipit të popullarizuar të Psy, “Gangnam Style”, ka arritur në 2,152,320,758. Kjo ka detyruar YouTube të zbulojë se […]


Soni Malaj i habit të gjithë – FOTO

Soni Malaj i ka habitur të gjithë mbrëmjen e kaluar në “Dance with me”. E para ishte e papritur prania e saj në këtë show dhe e dyta fiziku i saj i tonifikuar, duke treguar se Soni është shumë e fiksuar pas palestrës. Artistja shqiptare Soni Malaj, mbrëmjen e së hënës ka performuar “Dance with […]


Rita Ora e bukur edhe në të zeza – FOTO

Këngëtarja Rita Ora gjatë mbrëmjes së djeshme ka tërhequr sërish vëmendjen e mediave britanike Me paraqitjen e saj aq fantastike në “British Fashion Awards 2014” në Londër, shkruan Daily Mial. Rita shquhet për eksperimentime me veshjet e saj, ku zakonisht merr lëvdata për paraqitjet që i bën në publik. Për paraqitjen e saj të mbrëmshme […]