Pamje të rënda/ Vajza filmon vdekjen e saj teksa po debatonte me komshiun

Një video shqetësuese tregon momentin kur një vajzë braziliane nga komuna e Santana de Cataguases në juglindje të vendit humbi jetën pasi u qëllua, thuhet se nga një burrë që jetonte pranë shtëpisë së saj.
Willyene Mathias, 22 vjeçe, po e përdorte telefonin e saj për të regjistruar një debat të nxehtë me komshiun kur ajo u qëllua dy herë në fytyrë.
Në video shihni se si burri me të cilin ajo debaton, dhe të cilit i referohet si Julian, heq këmishën e tij, tërheq një pistoletë nga rripi dhe e qëllon atë në një distancë të zbrazët.
Për më shume detaje shikoni Videon e mëposhtme:

VIDEO